UV Digitální tisk

Náš nový stroj Fuji Acuity LED 1600 nabízí velkoformátový (velkoplošný) digitální tisk téměř fotografické kvality s rychlostí tisku až 20m2/h. Díky UV-LED technologii tisku umí stejně jako náš ofset tisknout na rozličná rolová i desková velkoformátová média - jako jsou PVC/vinylové samolepy, PVC fólie, Pěněné PVC desky/Forexy, speciální okenní filmy, tapety, a ostatní reklamní materiály.

Specialitou digitálního velkoplošného tiskového stroje je možnost vylepšit tisky na čirá média potiskem bílou barvou, nebo přes barvotisk tisknout exkluzivní digitální UV lak.

Díky vysoké kvalitě tisku a možnosti tisku bílou barvou umíme též velkoplošné lentikulární obrazy.

UV-LED digitální technologie je vhodná pro výrobu již od 1 kusu tiskovin.

  • Téměř fotografická kvalita UV-LED digitálního tisku
  • Velkoplošný tisk na samolepy, plastové fólie, desky
  • Tisk UV bílou barvou, nebo digitální UV lak

Co si představit pod pojmem velkoformátový tisk? Mnohým z nás vyvstanou na mysl reklamní bannery nebo velkoplošné plachty. Ale do této kategorie také patří plakáty a fotky, které jsou větší než je rozměr A0. Co to vlastně znamená? Pokud si chcete dát do pokoje celostěnový plakát, nebo chcete mít fotografii Vaší rodiny přes celou stěnu, tak tato možnost je zde i pro Vás. UV digitální technologie je totiž vhodná i pro tisk pouze jediné tiskoviny.

UV Led digitální tiskárna

UV-LED technologie je vyhovující i pro základ lentikulárního tisku, který se u nás, v pražské tiskárně UV star, tiskne.

Problémem pro naší UV digitální tiskárnu není ani tisk podtácků, samolepek, či plastových podložek. Téměř cokoliv Vás napadne jsme pro Vás schopni, v naší tiskárně UV STAR, vytisknout, nařezat a zabalit.

 

 

Řazení dle: V A
na stránku: