3D samolepky na zeď

D samolepky jsou vhodné především pro reklamní účely, ale používají se pro jejich bezvadnou stálost i v exteriéru pro označení různých výrobků, strojů, spotřebičů nebo automobilů.  Samolepky vytváří trojrozměrný efekt a mají přitažlivý plastický vzhled.

Jak se tiskne samolepka s 3D efektem?

3D samolepky vznikají nanesením pryskyřice na potištěnou samolepku a tím vytvářejí prostorový dojem. Samolepka plotrovaná do jednoduchého tvaru se polije silnou vrstvou čiré pryskyřice, aby byl vytvořen 3D efekt pohrávající si se světlem a stíny, obzvláště na chromové samolepce potištěné transparentními barvami. Samolepky s tímto 3D efektem je možné tisknout sítotiskem, ofsetem i digitálně.

Můžete si díky nim vytvořit velmi originální 3D logo svojí firmy, které vaše klienty zaručeně zaujme.

3D nálepky a samolepky

3D nálepky jsou velmi elastické, otěru vzdorné a odolné proti zežloutnutí a vyblednutí UV zářením. Dlouhá životnost, atraktivní cena a originalita z nich dělají vhodný marketingový prostředek pro jakoukoliv firmu. Libovolné tvary a plastické nápisy jsou jasnou předností speciálního 3D povrchu.  3D samolepky lze vyrobit v různých velikostech a tvarech, avšak všechny jejich rohy musí být zakulacené (minimální rádius 1 mm). Toto je podmínka pro dobré zalití pryskyřicové hmoty až ke krajům. 

Naše tiskárna UV Star se zabývá výrobou nálepek přesně na míru vašim potřebám. Při výrobě nálepek ve 3D můžete pustit uzdu své vlastní fantazii a vytvářet jedinečné a poutavé reklamní prezentace. Jejich využití může být také například pro označení výpočetní techniky, truhlářských výrobků, elektrospotřebičů v domácnosti, strojů, plastových oken a dveří, aut, vzduchotechniky, klimatizace a mnoho dalšího.

Samolepky na auto

Reklamní polepy automobilů zhotovujeme v naší tiskárně UV Star v Praze ze samolepicích fólií, které jsou buď řezané na plotru nebo tištěné na latexové velkoformátové tiskárně. Na reklamní polepy se výhradně používají samolepicí fólie s vyšší trvanlivostí v exteriéru na 5 až 7 let. Materiály tisknuté na velkoformátové tiskárně jsou následně laminovány, aby se zajistila  maximální trvanlivost. Můžeme vyrobit i reklamní polepy motocyklů, které zhotovujeme také ze samolepicích fólií, které jsou buď řezané na plotru nebo tištěné na velkoformátové tiskárně