Roll Up bannery


Roll Up bannerRoll up banner nebo také roll up stojan či rolap reklama je přenosný prezentační systém roletového typu. Patří mezi nejpoužívanější reklamní systémy pro svoji jednoduchost a také  pro svůj působivý design a skladnost. Potištěný banner je uložen v kazetě, která ho chrání před poškozením. Roletový mechanizmus zajišťuje snadnou a rychlou instalaci tohoto reklamního systému. Roll up je tedy lehký a skladný stojan pro prezentaci firmy či konkrétních produktů, který najde své využití na veletrzích, výstavních stáncích, konferencích, jako upoutávka na váš obchod a na mnoha dalších místech. Profesionální stojany fungující na principu rolety nejsou jen výsadou velkých firem. Roll-upy můžeme použít jak v interiéru tak v exteriérech.

Instalace Roll Upu

Roll-up má jednoduchý systém pro instalaci, upevnění a snadnou výměnu tiskoviny díky magnetické pásce. Jeho montáž a zprovoznění na propagačních akcích je otázkou několika málo sekund. 

V naší tiskárně UV Star tiskneme nejčastěji na polypropylenový banner, který se vyznačuje vysokou kvalitou obrazu a odolností tisku proti vodě a blednutí barev (vhodný do exteriéru)  nebo na matný polypropylen typu i2-PP, který je určen spíše do interiéru.

Roll upy  tiskneme jednostranně nebo oboustranně. Roll upy jsou dostupné v šíři 85 – 150 cm. Roll-up může mít otočné nohy pro větší stabilizaci, je chráněn v hliníkovém pouzdře, které je ještě uloženo v textilním vaku. Některé roll upy mají teleskopickou tyč, díky které libovolně nastavíte výšku banneru.

Mini Roll Up

Tiskárna UV Star nabízí také tisk tzv. mini roll upů, nejmenších roll upů, které kdy byly vyrobeny. Mini roll upy najdou své místo na vašem stole nebo u obchodních zástupců. Precizně a elegantně provedená základna z hliníku s chromovými bočnicemi skvěle zapadne do prostředí s vaším motivem při jakékoliv prezentaci. Mini roll up nabízíme ve velikosti A3 nebo A4. Motiv je v základně i horním profilu nalepený oboustrannou samolepící páskou.

Reklamní bannery jsou dnes velmi oblíbeným způsobem marketingové komunikace s cílovými zákazníky. Díky své skladnosti jsou efektivní i na cesty a použití při prezentaci. Některé přenosné reklamní bannery jsou speciálně navrženy tak, aby se na nich daly často obměňovat informace. Výměna je možná díky lehce vyměnitelnému panelu, montáž zařízení je snadná, intuitivní a rychlá.