Velkoplošný tisk billboardu a reklamy

Potřebujete zviditelnit vaši firmu? není nic jednoduššího než si nechat vytisknout v naší tiskárně v Praze reklamu na billboard. Billboardy potkáváme je všude kolem nás. Jsou na ulicích, silnicích, dálnicích, vidíme je po cestě do práce i na dovolenou. Velkoplošná reklama se nazývaná také megaboardbigboardbillboardplachta nebo backlight. Nemůžeme ji minout a tyto reklamní poutače jsou obrovské a díky tomu mají tak silný účinek.

Tisk na billboard

Pro tisk reklamy na billboardy se používá široká škála materiálů, např. BBS papír, samolepící folie, frontlit, síťovina, oboustranný banner, backlite atd., které zajišťují svou kvalitou speciální požadavky na jejich použití jako je například pevnost, odolnost, minimální hmotnost, oboustranný potisk, zachování vizuální průhlednosti nebo prostupnost vzduchu.

Billboard Carlsber

Tisk reklamních plachet jako billboardu

Velkoplošně můžeme tisknout také reklamní plachty, které jsou nejpoužívanější outdoorovou reklamou. Tyto velkoplošné reklamy, plachty, můžeme umístit kamkoliv. Reklamní plachty  vyrábíme v tiskárně UV Star včetně zaměření, potisku, montáže plastových či kovových oček. Používáme vysoce odolné materiály, velkoplošné plachty z naší tiskárny mají výhody jako je vysoká životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům, dlouholetá stálobarevnost a široká škála barev díky UV odolnému barevnému tisku  a téměř neomezená velikost reklamní plochy.

Bilbboardy CityLighty

Mezi další druh velkoformátové reklamy patří bezesporu také citylighty. Jedná se o něco menší druh reklamy, která je ale stejně kvalitní a účinná. Citylighty jsou prosvětlené vitríny, tzv. CLV (city light) plochy., které známe z metra, zastávek tramvaje či autobusu, potkáme je ve fitness centrech i v kině. Jsou všude kolem a váš produkt je na nich nepřehlédnutelný.

Pro výrobu reklamního plakátu citylightu používáme City Light transluscentní bílý papír, který je určený pro náročnější světelné i jiné aplikace. Tento materiál je odolný proti povětrnostním vlivům a UV záření. City light vitríny (CLV) představují univerzální a elegantní formu venkovní reklamy. Prosvětlení dělá z citylight vitrín 24 hodinové reklamní médium. Výrazný motiv a nápadná grafika jsou zárukou snadné zapamatovatelnosti venkovní kampaně. Citylighty se stávají součástí prostředí, v němž žijeme a působí tedy neustále ráno v poledne i večer.

 

Polepy na billboardy

Mezi velkoplošný tisk, který vyrábíme v tiskárně v Praze, patří také velkoformátový tisk polepů. Pod tímto názvem si můžeme představit například tisk polepů aut. Velkoplošný polep umístěný na auto je také dostatečně velká reklama a na polepeném automobilu je mobilní. Polepy automobilů hrají barvami i obrázky. Pokud kolem vás projede auto s polepenou reklamou, hned například víte, jaké rádio si naladit, kam zavolat, když se vám rozbije lednice nebo když chcete pomoc s koupí bytu. Kromě automobilů můžeme polepit téměř cokoliv – čtyřkolkymotorkyloděpřívěsy.

Dalším typem reklamy a možností, kdy využít velkoformátový tisk, je velkoplošný tisk na  plastové desky. Materiály tištěné na PVC desky jsou ideálním nástrojem pro tvorbu "pevných" reklam, které jsou umístěny na budovách,  před kancelářemi, na plotech nebo různě v interiéru. Desky polepujeme v tiskárně UV Star v Praze potištěnou PVC samolepkou, kterou lze pro delší životnost opatřit navíc lesklou nebo matnou laminací. 

Tisk billboardů na plastové desky

Nabídka PVC desek je velmi rozmanitá, od klasických "pěněných" reklamních PVC desek tloušťky 3, 5, 8 a 10 mm, přes levné komůrkové (odlehčené) PVC desky tloušťky 5 a 10 až po opálové desky z plexiskla, které mají své využití ve světelných reklamách.