Tisk na speciální materiály - samolepky

Holografický, Metalický papír, Statické samolepky, Magnetické samolepky, Barevné papíry, Tisk na lamino, Oboustranné samolepky -SEM-Tamky, Speciální Yupo Tako samolepky.

Tisk samolepek na holografické nebo metalické papíry

V naší tiskárně UV Star v Praze tiskneme ofsetovou technologií. Ta nabízí nejvyšší kvalitu tisku s UV technologií a díky tomu je možné tisknout i na nestandardní materiály. Mezi ně patří tisk i na nesavé materiály jako jsou lentikulární fóliePVC samolepky, PVC/PETG/PP fólie, transparentní fóliemetalickéholografické a jiné materiály až do tloušťky 0,6mm ve formátu cca SRA3 (tisková plocha 330x450mm).

Holografické samolepky a metalické papíry

Pokud potřebujete tisk vaší zakázky na holografický nebo metalický papír není to v naší tiskárně v Praze žádný problém. Používáme kvalitní xerografický papír s metalickým povrchem nebo holografické papíry. Tyto papíry jsou tím nejlepším výběrem pro Vaši obchodní prezentaci. Vyšší gramáže papírů jsou preferovány pro vizitky, certifikáty, pozvánky (například svatební), blahopřání, diplomy apod.

Tisk samolepek na barevné papíry

V naší tiskárně UV Star tiskneme také na barevné papíry.  Vybírat můžete z papírů různé barevnosti a širokou škálou povrchových úprav jako je lesklý nebo matný papír.

Tisk samolepek na speciální materiály - reflexní

Dalším druhem tisku z naší tiskárny v Praze je tisk samolepek. Samolepky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, UV záření, teplu, otěru a stárnutí. Tiskneme PVC samolepky, samolepící folie, jednostranné i oboustranné etikety, bílé, transparentní, barevné, lesklé, matné, bezpečnostní tříštivé samolepky, statické samolepky, hliníkové, adhezivní, samolepky reflexní a fluorescentní, zlaté a stříbrné folie, samolepky na dopravní prostředky, magnetické samolepky, oboustranné samolepky (Sem-Tam) nebo speciální Yupo Tako samolepky.

 

Speciální samolepky Yupo Tapo

 

Statické samolepky

Statické samolepky drží na hladkém povrchu pomocí elektrostatické síly a nezanechávají zbytky lepidla. Jejich využití je možné například jako dekorace nebo reklama na okna, zrcadla, ledničku, lakovaný nábytek. Statickou nálepku stačí sloupnout z podkladového papíru a přitisknout na odmaštěný povrch. Je možné ji používat opakovaně, uchovává se na čistépodložce. Díky naším technologiím a možností tisku bílou barvou můžeme čiré samolepky tisknout oboustranně.

 

Magnetické samolepky

Magnetické samolepky vyrábíme jako sendvič z magnetické fólie spojené s bílou PVC fólií a samolepkou potištěnou UV ofsetem nebo UV digitálním tiskem. Na magnetické samolepky používáme magnet o síle 0,3 - 0,5 mm. Proměňte například svůj vůz v nástroj propagace své firmy díky těmto plně přizpůsobitelným magnetickým samolepkám na auta. Tyto magnety slouží jako bezplatná reklama na Vaši firmu, kdykoli vyrazíte na silnici. Magnetické samolepky můžete také využít k tvorbě magnetických pohlednic, magnetů na lednici, magnetických vizitek a mnoha dalších.

 

Oboustranné samolepky

Oboustranné samolepky jsou vhodné k nalepení na sklo, motiv na samolepce je viditelný z obou stran. Jedná se o tzv. SEMTAM samolepky. Po nalepení na průhledný podklad je čitelná z obou stran. Velmi často se užívá jako samolepky pro ukazatel směru otevírání dveří, klasická SEM-TAM. Sem-Tam samolepky lze tisknout sítotiskem, ofsetem i digitálně.

Nejčastější realizace jsou oboustranné samolepky jsou například na okna, výlohy, dopravní prostředky (metro, tramvaje) nebo samolepky na dveře. Realizujeme i velkoplošné oboustranné polepy výloh. Oboustranné samolepky, které vyrábíme v tiskárně UV Star,  jsou vhodné jak do interiérů tak exteriérů a vyrábíme několika způsoby, které se liší cenou i kvalitou. Pro maximální snížení průhlednosti lze samolepce použít ještě bílé lamino nebo speciální stříbrné lamino, potom se samolepka neprosvítí ani když jenalepená na světle.

 

Samolepky Yupo Tako

Speciální Yupo Tako samolepky jsou vyrobeny z unikátní samolepící fólie Yupo Tako bez lepidla, která se přilepí na všechny hladké povrchy (např. sklo, dlaždice, dveře,…). Díky své struktuře "mikropřisátí" tak nezanechává žádný lepivý pocit. Při přilepení nevytváří žádné bubliny. Zadní strana se může mýt vodou, pokud dojde ke snížení přísávací schopnosti např.  zaprášením. Díky tomu je možné její opakované použití. Yupo Tako  je bílý syntetický materiál, spojuje a kombinuje výhody přírodního papíru a plastové fólie. Materiál Yupo Tako je vyroben na bázi polypropylenu. Povrch materiálu je jemný a matný. 

Samolepky

  • Holografická samolepka
  • Lepící etiketa
  • Speciální Yupo tapo samolepka
  • Čirá průhledná samolepka
  • Ořezaná samolepka
  • Průhledná samolepa
  • Samolepka rybáři