Chtěl bych radu odborníka Chtěl bych radu odborníka
Máte dotaz?

Tisk reklamních předmětů

Tisk reklamních předmětů - UV digitální a ofsetový tiskPotřebujete vytisknout Vaše reklamní materiály? Ať se jedná o letákyplakátysložky nebo třeba samolepkyetikety štítky, pomůže Vám naše tiskárna UV Star sídlící v Praze.  Náš prvotřídní plnobarevný tisk je zárukou velmi kvalitního potisku a to i u jemných detailů. Svěřte Vaše starosti s tiskem reklamních předmětů a materiálů do rukou našich odborníků s bohatými zkušenostmi.

Tisk - reklamní předměty

V oblasti propagace a tisku jsme schopni vytisknout jakékoliv reklamní předměty - plnobarevné publikace propagační materiály včetně periodik do formátu B2.

V naší tiskárně se snažíme vyjít všem přáním maximálně vstříc a v co nejkratší době Vám dodat kvalitní objednávku potištěných reklamních předmětů. Cílem naší práce je vysoká kvalita tisku, osobní přístup k zákazníkům, rychlé dodání tiskovin a možnosti ofsetového, lentikulárního nebo UV-LED digitálního tisku.

Realizace speciálních reklamních předmětů

Naše tiskárna Vám vytiskne nejrůznější druhy reklamních předmětů - reklamní letákykalendářeplakátysložky na propagační materiál, etiketyštítkysamolepicí reklamní materiály a spousty dalších reklamních předmětů.

 

Napište nám Vaše požadavky nebo nás osobně navštivte v naší tiskárně UV Star na adrese Štěrboholská 44, Praha 10 (Areál Tesla) a přesvědčte se o našich kvalitách. 

Reklamní předměty

 • Oboustranná samolepka
 • Kluk Puk Pomáhá
 • Lentikulární obraz UV Star

System console

stdClass Object
(
  [id] => 106589
  [parent] => Array
    (
      [0] => 106566
    )

  [name] => tisk-reklamnich-predmetu
  [fullname] => Tisk reklamních předmětů
  [template] => basic
  [type] => page
  [date] => 0000-00-00
  [pos] => 0
  [showpage] => 1
  [system] => 0
  [patch] => Array
    (
      [0] => Array
        (
          [0] => homepage
          [1] => vice-o-tisku
          [2] => tisk-reklamnich-predmetu
        )

    )

)