Tisk reklamních předmětů

Tisk reklamních předmětů - UV digitální a ofsetový tiskPotřebujete vytisknout Vaše reklamní materiály? Ať se jedná o letákyplakátysložky nebo třeba samolepkyetikety štítky, pomůže Vám naše tiskárna UV Star sídlící v Praze.  Náš prvotřídní plnobarevný tisk je zárukou velmi kvalitního potisku a to i u jemných detailů. Svěřte Vaše starosti s tiskem reklamních předmětů a materiálů do rukou našich odborníků s bohatými zkušenostmi.

Tisk - reklamní předměty

V oblasti propagace a tisku jsme schopni vytisknout jakékoliv reklamní předměty - plnobarevné publikace propagační materiály včetně periodik do formátu B2.

V naší tiskárně se snažíme vyjít všem přáním maximálně vstříc a v co nejkratší době Vám dodat kvalitní objednávku potištěných reklamních předmětů. Cílem naší práce je vysoká kvalita tisku, osobní přístup k zákazníkům, rychlé dodání tiskovin a možnosti ofsetového, lentikulárního nebo UV-LED digitálního tisku.

Realizace speciálních reklamních předmětů

Naše tiskárna Vám vytiskne nejrůznější druhy reklamních předmětů - reklamní letákykalendářeplakátysložky na propagační materiál, etiketyštítkysamolepicí reklamní materiály a spousty dalších reklamních předmětů.

 

Napište nám Vaše požadavky nebo nás osobně navštivte v naší tiskárně UV Star na adrese Na Louži 65/2, Praha 10 a přesvědčte se o našich kvalitách. 

Reklamní předměty

  • Oboustranná samolepka
  • Lentikulární obraz UV Star