Tisk UV a PVC samolepek

Tisk samolepek - PVC na bílouV naší tiskárně  UV Star vyrábíme samolepky z PVC, PE. PP, elektrostatických fólií  - adhezivních nálepek - pomocí sítotiskové nebo ofsetové techniky . Vyrábíme poloplastické samolepky, stírací losy, potiskujeme různé materiály jako je například plast, karton, různé transparenty a jiné.

Tisk a výroba samolepek

V naší tiskárně UV Star provedeme tisk samolepek na nejrůznější materiály v nejrůznějších formátech a tím vám pomůžeme s realizací reklamní prezentace. Samolepky se těší u zákazníků velké oblibě, slouží jako doplňková forma komunikace vaší značky nebo firmy. Výroba samolepek není v současné době nákladnou záležitostí, je to výhodná forma reklamy jak pro menší tak i větší společnosti. Častou formou samolepek je také tisk samolepících letáků a menších plakátů.

Samolepky tiskneme pomocí ofsetové techniky, díky které budou výsledné samolepky velice rychle vytisknuté, s maximální přesností tisku. Všem našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, všechny tisky jsou prováděny přesně podle vašeho přání.

UV lakování, výřez a tisk samolepek

Při tisku samolepek provádíme v tiskárně UV Star také celoplošné UV lakování na plně automatické lakovací lince, výsek a řezání samolepek, balení do termofólií a samozřejmě dokončovací práce spojené s výrobou samolepek. Samolepky mohou mít různé tvary, v tiskárně UV Star jsme schopni vyříznout nejrůznější tvary samolepek dle vašeho přání. Veškeré činnosti spojené s výrobou samolepek jsou možné po domluvě se zákazníkem.

Samolepky tiskneme pomocí ofsetové metody tisku. Ofsetová metoda tisku samolepek je shodná s jakýmkoliv jiným ofsetovým tiskem. Vytvořená ofsetová forma se nejprve navlhčí a vlhká vrstva zůstává na netisknoucích místech formy. V druhé fázi tisku samolepek se na povrch tiskové desky přivede soustavou navalovacích válců rovnoměrná vrstva tiskové barvy, ta se uchytí na místech tisknoucích místech samolepek. V poslední fázi se přenáší tlakem barva z tiskové desky na přenosný - ofsetový - válec, ze kterého se pak přenese na materiál určený k výrobě samolepek. Tento nepřímý přenos barvy pře přenosový válec umožňuje tisknout na různé materiály samolepek a tím je jejich výroba naprosto originální záležitostí.

Výroba samolepekOfsetový tisk samolepek

Výhodami ofsetového tisku samolepek jsou levnější náklady pro tisk při vyšším množství tisknutých kusů, tj, cca od stovek kusů. Ofsetový tisk samolepek je pro větší náklady rychlejší a kvalitnější než jiné varianty tisku. Jakmile je vytvořený tisknoucí deska, je možné tisknout velké množství samolepek s velmi vysokou kvalitou tisku. Díky ofsetové metodě tisku je umožněn tisk přímých barev.

Papírové samolepky

V tiskárně UV Star tiskneme také samolepky na papír - papírové samolepky. Jejich nevýhodou je,  že jsou vhodné pouze do vnitřního prostředí jako například na katalogy, ceníky, jídelní lístky a podobně.

Samolepky tisknuté na fólie

Oproti tomu samolepky tisknuté na fólie jsou omyvatelné, mnohem odolnější před vnějšími vlivy a díky tomu je vhodné jejich použití k venkovnímu použití jako například reklamy na výlohy, domovní dveře, venkovní schránky, automobily, nábytek a jiné.

Výběr materiálu je pro tisk samolepek velice důležitý, v dnešní době existuje mnoho variant pro spokojenost s výsledným produktem. S tiskem samolepek máme v tiskárně UV Star zkušenosti a proto se neváhejte s námi poradit a společně najdeme nejvhodnější řešení pro tisk vašich samolepek.