UV Tisk bannerů

Reklamní banner OC PankrácPotřebujete vytisknout reklamní poutač? Nechte si v tiskárně UV Star vytisknout reklamní banner - PVC plachtu. Díky reklamním bannerům bude Vaše firma vidět, zákazníci budou znát Vaše loga a hlavně, bannery přitahují pozornost Vašich potenciálních zákazníků.

Bannery můžete využít na různých místech, veletrzích, výstavách, v obchodech. Využívají se jako reklamy na domech, plotech či zábradlích. Plachty do roll-upu nebo stand-upu jsou využívány pro prezentační účely. Bannery mohou být instalovány na billboardy nebo jiné konstrukce.

Potisk reklamních bannerů

Pro potisk reklamních bannerů využíváme v naší tiskárně  UV Star originální inkousty, kvalitní materiály, vyrábíme jakékoliv formáty, libovolné rozměry, vše dle Vašich požadavků. Bannery jsou reklamní plachty pro dlouhodobé využití. Tisk bannerů je na kvalitní materiál solventními inkousty nebo UV inkousty. Barevnost bannerů je garantována na 2 roky.

Samozřejmostí je odolnost bannerů vůči povětrnostním vlivům a to díky UV laminaci. Reklamní plachty jsou vyráběné, aby s nimi byla snadná manipulace.

V tiskárně UV Star Vám samozřejmě nabízíme i dokončovací práce jako je například zpevnění okrajů, které je vhodné především pro větší formáty bannerů. Na reklamní plachty umístíme plechová lisovaná nebo plastová očka.

V případě jakýchkoliv dotazů a přání se neváhejte obrátit na tiskárnu UV Star.