Velkoplošný tisk fotografií

Chcete si nechat vytisknout Vaše fotografie jako obraz nebo fotoplátno? Nestačí Vám běžné formáty fotografií na Vaše velké životní zážitky a vzpomínky? Vysoce kvalitní tisk plakátů a fotografií se hodí jako dekorace do domu a to např. jako "tapeta" na zeď.

Panoramatické fotografie tisk

Tisk - Panoramatická fotografie

Přijďte si k nám do tiskárny UV Star nechat vytisknout třeba panoramatickou fotografii z Vaší dovolené o formátu 150x40cm. Nebo byste raději fotografii na dveře rozměru 80x200cm? Limitující je pro nás pouze Vaše přání a fantazie.

V tiskárně UV Star tiskneme velkoformátové fotografie pro profesionály i amatéry v nejlepší dostupné kvalitě tisku. Samozřejmostí jsou kromě barevných fotek i špičkové černobílé velkoformátové fotografie. U černobílých fotografií máme perfektní tónování a přechody, u barevné fotografie tónování ve stínech i světlech. Provádíme vysoce efektní tisky na barytovém papíru pro náročné uživatele.  U velkoplošného tisku na plátno nabízíme možnost vypnutí na rám a tím získáte nádherné dekorace do vašeho bytu! U všech tisknutých fotografií je absolutní barevná věrnost. Tiskneme na papíry Glossy, Satin a Pearl, díky tomu budou Vaše fotografie vypadat velmi dobře. Tisknout můžeme také například na samolepící fotovinyl, fotopapír Ilford, matné papíry gramáže 140 - 250 g/m2, umělecký papír Aquarell, malířské plátno či backlit - materiál s vysokou sytostí tisku pro světelné reklamy. 

Tisk velkých fotografií

Tisk fotografií

Fotografie tiskneme v různých velikostech, dokonce můžeme vytisknout fotky o rozměrech A0 (1189x841mm) a větší. Tisk ale realizujeme z rolových materiálu až do šíře 160cm v jakýchkoliv rozměrech. Při volbě formátu je třeba mít na paměti, že požadovaný výsledný formát musí být úměrný velikosti datového souboru. Mezi podporované grafické formáty patří hlavně rastrové formáty TIFF, který je doporučován, nebo JPG (upřednostňujte nízkou kompresi – vysokou kvalitu). Pokud fotografujete do některého ze surových formátů, např. NEF nebo RAW, je třeba fotografie nejdříve „vyvolat“ nejlépe do uvedeného formátu TIFF. 

 

Chtěl bych znát cenu produktu - poptat